+48 41 275 01 60

Szkolenia, wsparcie techniczne i serwis urządzeń

Okno programu do rejestracji czasu pracy TEMPORA

Szkolenia, wsparcie, serwis

System który Państwu oferujemy jest sukcesywnie udoskonalany zarówno pod względem samego oprogramowania jaki i sprzętu. Wszystkie działania podejmowane w tym zakresie maja na celu zapewnienie sprawnego i bezawaryjnego systemu, tak aby nasi klienci mogli czuć się pewni ze będzie on działał zgodnie ich oczekiwaniami. W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród klientów oferujemy abonamentową usługę wsparcia technicznego (opłacaną miesięcznie). Można dzięki niej skonsultować się z wykwalifikowanymi pracownikami naszej firmy którzy odpowiedzą na Państwa pytania, wątpliwości i pomogą rozwiązać ewentualne problemy z funkcjonowaniem systemu.


FAQ - Najczęściej zadawane pytania

TEMPORA jest systemem planowania i rejestracji czasu pracy.

Tak, TEMPORA udostępnia funkcje exportu danych dla potrzeb programów kadrowo-płacowych.

Tylko konfiguracja z rejestracją zdjęć wymaga ciągłej pracy komputera, inne wersje mogą wykorzystywać terminale z pamięcią zdarzeń.

Tak, TEMPORA wyświetla aktualną listę obecności w czasie rzeczywistym, kolorem czarnym oznacza obecnych, szarym nieobecnych, którzy nie mają w danej chwili obowiązku pracy, oraz na czerwono tych, którzy powinni być w pracy a ich nie ma. Lista ta jest aktualizowana w chwili zarejestrowania wejścia lub wyjścia z pracy.

TEMPORA umożliwia rejestrację zdjęć pracowników rejestrujących wejście lub wyjście z firmy, tworząc bazę zdjęć do późniejszej kontroli.

Tak, identyfikator można przypisać nowemu pracownikowi.

SZKOLENIA

W ramach wsparcia technicznego (poza abonamentem – dodatkowo płatne) oferujemy również szkolenia:

  • SZKOLENIA OKRESOWE: Co kilka tygodni organizujemy szkolenia dla pracowników działów kadr firm planujących wdrożenie systemów planowania i rejestracji czasu pracy. Omawiamy możliwości sprzętowe oraz programowe, zaawansowane funkcje systemu, metody działania, a także proponujemy rozwiązania systemowe dostosowane do wymagań i specyfiki danej firmy.
  • SZKOLENIA INDYWIDUALNE: Na Państwa życzenie przeprowadzimy w Państwa firmie szkolenie administratorów systemu TEMPORA i pracowników działu kadr, aby mogli oni w sposób sprawny i umiejętny wykorzystać wszystkie możliwości naszego systemu. Szkolenie takie to także możliwość bezpośredniego spotkania się pracowników Państwa firmy z twórcami systemu TEMPORA, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące funkcjonowania naszego systemu.